Hizmetlerimiz

imagesAna görevlerimizden biri müşterilerimize kapsamlı tavsiyeler sunabiliyor olmak ve ihtiyaçlarına hızlı, esnek ve zamanında karşılık verebilmektir.

Tavsiye, uzman bilgi ve yaratıcılık gerektirir. Yıllardır bizimle olan personelimiz deneyim, güvenilirlik ve süreklilik sağlamaktadır ve aldığımız çok sayıda ödül de ambalajlama problemlerini çözmedeki yeteneğimizin kanıtıdır.
Yaratıcılık en önemli gücümüzdür
En iyiyi ve en etkili çözümü aramaya devam etmek için azme sahibiz. Güvenli nakliyat ambalajlama, yüksek kalitede baskılı satış ambalajlama veya yaratıcı bir teşhir standı olup olmadığına bakılmaksızın.

Sizin için ne yapabiliriz?
Hemen cevap veririz ve tam vaktinde teslim ederiz.
Reborn, konu oluklu mukavva olduğunda hız akla gelir. Bizimle birlikte hız standart olarak gelir: Yenilikçi bir ekip, en modern makineler ve esnek bir üretim planlama sistemi ile yarışa en önden başlarsınız.

Harekete hazırız, bize sadece okey verin!

İyi iş ilişkileri
Reborn’nun becerisi, yaratıcılığı ve tamamen güvenilir olması, bir müşteri olarak size ihtiyacınız olan güveni verir. Ortağınız olarak her zaman geri planda çalışıyor olacağız. Geliştirme, lojistik ve ambalajlama süreci uzmanlarımız, sürmekte olan optimizasyon için önerilerle ve bunun dışında çok daha fazla yararlanmanıza katkıda bulunmak için her zaman yanınızdadır.
Sizin için ne yapabiliriz?