Üretim

Reborn Oluklu Mukavva geniş yelpazedeki ürünleriyle gıda, kimya, tekstil, seramik, dayanıklı tüketim, temizlik gibi her sektöre hizmet vermektedir.

Oluklu mukavva hattımızda ;1

Tek dalga olarak C , B ve E , çift dalga (dopel) olarak ise C+B , B+E oluklu mukavva levhalar üretilebilmektedir. Kullanılan kağıtlar, dönüşümlü, yarı dönüşümlü veya yüksek selüloz oranına sahip kağıtlar olmaktadır. Kullanılan kağıtlar, ürünün kullanılacağı sektörden, taşıyacağı ağırlığa , bulunacağı iklim koşulundan, müşterinin talebine kadar bir çok etken göz önünde tutularak belirlenmektedir.

Makine parkurumuzda ;

Oluklu hattı2mızdan çıkan (yarı mamul olarak tabir edilen) karton levhalar , konfeksiyon makinalarında , müşteri talebine göre ölçü , şekil ve renk(baskı) verilerek son halini alır. Makinalarımızda, elle kurmalı ve makine kurmalı yaş-sebze meyve kutuları , et ve piliç ürünleri kutuları, fide ve çiçek kutuları, teleskopik (birbirine gecmeli) kartonlar, pizza kutuları, ve geniş kullanım alanı olan Abox kutular üretilmektedir. Baskı aşamasında , müşterimizin istedigi baskı renkleri fabrika bünyesindeki boya hazırlama ünitesinde hazırlanır.

 

Paletleme hattında ;3

Müşteriye en uygun şekilde gönderilmek üzere planlanmış olan paletleme biçimi belirlenerek , ürün son halini alır ve gönderilmek üzere Sevkiyat departmanına teslim edilir.

Sevkiyat aşamasın4da ;

Paletlenmiş ve gönderilmeye hazır ambarda bekleyen ürün tır ve kamyonlara yüklenerek müşterilere sevk edilir.